Fiat araç sahipleri oto anahtarı kopyalatmak istediğinde kopyalattığı anahtarlara immobilizer yazılım yükletmelidir. Siena oto anahtarları immobilizer çipli olarak üretilmiş olduğu için normal basit olarak yaptırmış olduğunuz yedek anahtar aracı çalıştırmaz. Fiat Siena Anahtarı ihtiyacınızda firmamıza ugrayarak oto anahtarlarınızın yedeğini kopyalatabilirsiniz. İmmobilizer anahtar yedekleme işlemlerinde firmamız elektronik çip kopyalama makinalarını kullanarak anahtarlarınızın yedeğini kopyalayabilmektedir. Bu araçlarda üretim yılına,  marka ve modeler göre içinde bulunan çip yazılımları değişmektedir. Buna göre fiat siena anahtarı içinde bulunan çip

  • 1996 ile 2001 modelleri arasında 11 çip kullanılmıştır

1996 ile 2001 modelleri arası  fiat siena kontak anahtarı ihtiyacınızda firmamıza ugrayarak yedek anahtar yaptırabilirsiniz. Bu anahtarlar ile beraber araca sontadan taktırmış olduğunuz oto alarm kumandalarınıda kopyalayarak isteğinize göre sustalı anahtar olarakda yedekleyebilmekteyiz. Eskişehirde fiat siena oto anahtarı kopyalama işlemlerinde immobilizer anahtar kopyalama makinalarımız ve bilgisayar destekli çip kopyalama cihazlarımız ile oto anahtarı kopyalama hizmeti vermekteyiz.

Araçların yıpranmış olan oto anahtar kapları ve kumanda kasaları değişimi de yapan firmamız oto anahtar pil değişimi, uzaktan kumanda kopyalama, yedek oto anahtarı oluşturma işlemleri ile garaj bariyer kepenk kumandaları ile otomatik kapı ve otopark uzaktan kumandalarının satış ve kopyalamasınıda yapmaktadır. Firmamıza ugrayarak bilgi alabilirsiniz.

siena anahtarısiena sustalı anahtar

 

 

 

 

Bir önceki yazımız olan Tempra Anahtarı başlıklı makalemizde eskişehir tempra anahtarı, fiat tempra anahtar fiyatları ve fiat tepmra anahtar hakkında bilgiler verilmektedir.