Oto çilingiri olarak biz ford serisi araçların birçoğunu ve resimde görmüş olduğunuz gibi fiesta modeli için de kapı açma çilingirlik hizmeti vermekteyiz. Bu fiesta modeli bilindiği üzere ford gurubunda en az yakıt tüketenler sınıfında olan bir seridir. Bunların dışında bu kasa tipinin bir eski modeli ve yeni tipi olan makyajlı modeli için de kapı açma otomobil çilingir servis hizmetlerimiz vardır. Ford markasına ait olan aracınız hangi model ve yıl üretimi olursa olsun araç kapısı açma hizmeti veriyoruz.

Uzun yıllardır çilingirlik sektöründe uğraş verdiğimizi bir kezdaha buradan belirtmek isteriz. Ev kapılarını açmak için nasıl ki çelik kapı açma aparatlarını kullanıyorsak, para kasalarını açmak için ise nasıl ki kasa açma maymuncuğu kullanıyorsak otomobil kapısı açma işleminde de oto açma maymuncuklarından yardım alarak araç kapılarını hasarsız bir şekilde açmaktayız. Profesyonel ekibimiz bu konuda sizlere aracınızın içerisinde yada bagajında anahtar unuttuğunuzda oto çilingir ihtiyacınızda yardımcı olacaktır. Bunun için yapmanız gereken tek şey bizi oto çilingir iletişim numaralarımızdan aramak olacaktır.

Fiesta Otomobil Çilingiri

Oto Çilingir Maymuncuklarına Sahibiz

Araçlar üretim esnasında birçok değişik donanımsal özelliğe sahiptir. Bunların başında ise anahtar ve kilit sistemleri gelmektedir. Birçok değişik markanın üretmiş olduğu ve aynı yıl üretilip kullanıcısına sunulan bu araçlarda bile kilit ve immobilizer anahtar sistemleri aynı değildir ve olamaz. Bu nedenle otomobil kapı ve kilit sistemleri birbirinden farklıdır. Birbirinden farklı olarak üretilmiş olan araç kilit sistemleri o kadar değişik yapıya sahiptir ki bu araçların kapılarını açmak içinde değişik tipde boyda ve ölçüde oto maymuncuklarına ihtiyaç duyulur. Bizde uzun yıllardır oto çilingir işi ile uğraşan bir çilingir firması olarak bu oto kapı açma maymuncukları ile müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Marka ve model değiştiği için çoğu araçda kullanılan kapı açma oto maymuncuklarına da sahibiz…

Ford Fiesta Kapı Çilingir Servisi

Yazımızın üst bölümlerinde de belirttiğimiz üzere ford araçların çoğunda ve fiesta araçlar için oto çilingir hizmetimizin olduğunu belirtmiştik. Oto çilingir servisimiz sizlere gece ve gündüz hizmet vermekte olup servisimize gece geç saatlere kadar ulaşabilirsiniz. Çilingir servis araçlarımız ve motorize çilingirlerimiz bagajda unutulan yada kendini kilitleyen araçların kapılarını ustalık ile açarak sizi düştüğünüz durumdan en kısa sürede kurtaracaktır.  Bunun için bizi ford fiesta kapı açma servisi numaralarımızdan aramanız yeterlidir.

Fiesta Kapı Açma Servisi

Yedek Anahtar ve Kumandalar

Birçok markada olduğu gibi ford araçlarda da anahtarlar kaybolur ve haliyle yedek anahtara ihtiyaç duyulur. Bilindiği üzere bu arabaların anahtar sistemleri çip yazılımlı yani immobilizer anahtar yapısı ile tasarlandığı için bu anahtarların yedeğinin oluşturulması biraz daha zaman almakta ve eski anahtarlara nazaran maliyetli olmaktadır. Ford araçların çoğu modeli ve fiesta araçların çoğuna kumandalı ve kumandasız olarak immobilizer anahtarlarının yedeğini kopyalıyoruz. Yedeklemesini yaptığımız ford anahtarları hakkındaki bilgilere BURADAN ulaşabilirsiniz.

Bu anahtarlar ve kumandalarda ise kullanıma bağlı olarak yaşanan sıkıntılarda ise anahtar kabı değişimi ve kumanda kap yenileme işlemi yaptığımız anahtar kap çeşitlerini incelemek için ise BURADAN ford anahtar kapları sayfamıza ulaşabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Volkswagen Oto Çilingir başlıklı makalemizde eskişehir oto çilingir, oto çilingir ve Oto Çilingir Hizmeti hakkında bilgiler verilmektedir.