Eskişehir çilingir olarak uzun yıllardır eskişehir genelinde ve ilçelerine çilingir ve anahtarcılık hizmeti vermekteyiz. Eskişehir merkez ve ilçelerde verdiğimiz hizmetlerin başında kapı açma çilingir hizmetleri gelmektedir. Uzak yerler ve ilçelerde vede merkezde verdiğimiz çilingir hizmetlerinin bir diğeride oto çilingir hizmeti dir. Araç kapısı açma oto çilingir servisimiz marka ve modeli ne olursa olsun birçok aracı yeni ve eski modeller dahil rahatlıkla oto maymuncuğu kullanarak açabilmektedir. Bu araçların başında ise herkezin tanıdığı ve bildiği bir marka olan ford araç çilingir hizmetleri gelmektedir. Otomobil ve ticari araçlar olarak iki sınıfa ayırdığımız kapı açma hizmetinden size ticari araçlar sınıfında yer alan ford transit çilingir hizmetimizden bahsetmek isterim.

Açık kasa pickup yada kapalı kasa ford transit araçlar kilitli kaldığında bu araçları açmak için haliyle bir çilingir ihtiyacı duyarsınız. Eğer ki dağ başında değilseniz ve çilingir çağırma imkanınız varsa bize iletişim numaralarımızdan ulaşarak oto çilingir hizmeti alabilirsiniz. Oto kapısı açma servisimiz merkez ve merkeze bağlı olan ilçe ve köylerede kapı açma servis hizmeti vermekdir. Resimde görmüş olduğunuz araç ford transit araçların kapalı kasa modelidir. Aracınız açık kasa pickup yada kapalı kasa bir transit araç ise ve anahtarlarınız bu araçta olduğu gibi içeride kalmışsa ve kapılar kendini otomatik olarak kilitlemiş ise bizi eskişehirin neresinde olursanız olun arayabilirsiniz. Oto çilingir servisimiz ford transit kapı açma işlemi için sizlere en kısa sürede usta çilingir elemanları vasıtası ile hizmet verecektir.

Transit Oto Çilingir Servisi

Ford araçların transit modelleri ve transit connect araçları için sizlere oto çilingir servisi hizmeti sağlıyoruz. Günümüz teknolojisi ile araçlar artık birçok donanımsal özellik ile donatılarak üretim yapılmaktadır. Bu özelliklerden biri ise kapı ve kilit sistemleridir. Bazı araçlarda güvenlik açısından kilit sistemi araç kapıları kapatıldığında kendini otomatik kilitler, kimi araçlar da ise araç hareket ettikden sonra kendini kilitler. Birde bunların dışında çoğu araçda var olan emniyet amaçlı düşünülerek konulan çocuk kilitleri mevcuttur. Çocuk kilidi aktif olan araç kapıları kendini otomatik kilitleme ile kilitlerken bu araçların tümünde anahtarı almadan aracınızdan inmişseniz belirli bir süre sonra yada hemen araç kapılarını kilitleyecektir. Böyle bir durumda ise aracınızın içerisinde kalan anahtarınız ile artık kapılarınızı açma şansınız kalmayacak ve oto çilingir çağırmak zorunda kalacaksınız.

Ford transit araç kapısı açma transit oto çilingir servis numaralarımızı arayarak kapı açma hizmeti alabilirsiniz. Eskişehirde otomobil çilingir servisi elemanlarımız vereceğiniz adrese maymuncuk malzemelerimiz ile en kısa sürede gelerek oto kapısı açma tekniği uygulayarak kapı kilitlerinizi hasarsız bir şekilde açarak sizleri düştüğünüz durumdan kurtaracaklardır.

Transit Anahtar ve Kumandası

Transit araç anahtarları üretilen diğer ford anahtarları gibi kumandalı ve kumandasız olarak kullanılabilir. Ford transit araçlarda yedek anahtar ihtiyacınızda firmamız sizlere yedek anahtar oluşturma hizmeti veriyor. Bilindiği üzere bu araçların anahtar sistemleride hırsızlığa karşı geliştirilmiş olan immobilizer anahtar sistemi ile hazırlanmış olan araç anahtarları sınıfında yer almaktadır. Elimizde bulunan elektronik anahtar proğramlama cihazlarımız yardımı ile aracınız için kumandalı ve kumandasız olarak yedek anahtar kopyalayabiliyoruz. Kopyalamasını yaptığımız ford anahtarlarına sitemizin https://www.escancilingir.com/category/fordanahtar sayfasından ulaşabilirsiniz.

Kullanılan oto anahtarlarında en büyük sıkıntı kumandaların çalışmaması ve kumanda pillerinin bitmesidir. Kumanda pili bitmiş olan araçlar için kumanda pil değişimi, kumanda kartı üzerinde işlem yapmayan butonların yenilenmesi ve anahtar kabı aşınmış basma tuşları yıpranmış olan ford anahtarlarında kumanda kap yenilemesi sustalı anahtar kap değişimi gibi hizmetleri yine firmamız tarafından siz müşterilerimiz için vermekteyiz. Ürünlerimiz içerisinden ford grubuna ait olan ford anahtar ve kumanda kaplarının çeşitleri için ise yine sitemizin  https://www.escancilingir.com/category/ford sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Transit Kapı Açma

Bir önceki yazımız olan Volkswagen Oto Çilingir başlıklı makalemizde eskişehir oto çilingir, oto çilingir ve Oto Çilingir Hizmeti hakkında bilgiler verilmektedir.