Escan Anahtar Kilit Güvenlik Sistemleri olarak firmamız kurulduğu günden bu yana çilingir hizmetlerinde araç sahipleri içinde kapı açma hizmeti vererek oto çilingir servisimizle anahtarını araç içerisinde yada bagajda unutan müşterilerimize servis sağlamaktayız. Oto çilingir konusunda birçok oto maymuncuğu ve kapı açma aparatlarına sahip olan firmamız otomobil kapısı açma kilitli araba kapısı için çilingirlik hizmetlerini işinde ustalaşmış olan eğitimli kadromuz ile sizlere sunmaktadır.

Otomobil çilingirlik hizmetlerinde marka ve modele göre kapı açma tekniği değişmektedir. Hal böyle olunca birçok aracın kapı kilidi ve aksamı farklı olduğu için bu kapıları açabilecek oto çilingiri bulmak o kadar da kolay olmayacaktır. Oto çilingir malzemeleri kullanarak otomobil kamyon ve ticari araçların kapıları ve kilitlerine hasar vermeden açmak ustalık isteyen bir işiken biz elimizde bulunan oto kapı açma aparatları sayesinde başta ford araç çilingir olarak birçok marka aracın kapı kilitlerini ustalıkla açabilmekteyiz..

Ford Oto Çilingir

Ford Araçlarda Maymuncukla Kapı Açma

Ford otomobil ve ticari araçlarda maymuncukla kapı açma sistemi kullanarak kilit açma işlemi yapmaktayız. Özel kilit sistemi ile üretilmiş olan ford araçların çoğu maymuncuk kullanılmadan açılamayacağı için dışarıdan maymuncuksuz yapılan hiç bir girişim sonuç vermeyecektir. Oto çilingir hizmetlerinde başarıya ulaşmak adına ise oto maymuncuğu kullanımını destekleyerek tüm elemanlarımızda bu kuralı şart koşmaktayız.

 

Ford Kapı Kilidi Açma Servisi

Kapı kilidi açma servisimiz sizlere ford araçlada Focus kapı açma, Fiesta bagaj kapısı açma, Ford C Max oto çilingir hizmeti, Ford Fusion Kapı Açma, Ford Ka oto çilingir, Ford Kuga  Ford Mondeo Ford Transit ticari araç çilingiri, Ford Connect ve Ranger gibi araçlar için kapı açma servisi olarak hizmet vermekteyiz. Eğer sizinde bir ford aracınızın var ve anahtarları kontakda yada bagajda kalıp araç kapılarını kilitlediyse bu gibi durumda  ford kapı açma servisimizi arayarak yardım alabilirsiniz.

Ford Anahtarı

Eskişehir Ford Oto Anahtarı Kopyalama Merkezi

Anahtar ve Kumanda Problemleri

Ford araçlarda kapı açma oto çilingirlik hizmetlerimiz dışında bu araçların yedek kumandalı ve kumandasız anahtarlarını, immobilizer çipli yedek anahtarlarının da bazılarını oluşturabilmekteyiz. Bu araçların yıpranmış ve aşınmış olan anahtar ve kumandalarının kaplarını değiştirerek arızalı ve bozuk olan anahtar kaplarınızı yenilemekteyiz. Yıpranan aşınan ve tuşları bozulmuş olan hatta sustası çalışmayan ford araç anahtarlarının boş kaplarınını değiştirerek araç anahtarınızı aktif hale getiriyoruz. Kumanda butonu kopmuş ve kumanda arızası olan araçlarda kumanda tamiri, kumanda pil değişimi ve silinen kumandaları aracınıza yeniden tanıtma işlemleri yine firmamız tarafından yapılmaktadır.

Yedek ford anahtarı için iletişim numaralarımızdan arayarak bilgi alabilir yada Ford Anahtarları sayfamızı ziyaret ederek bilgi alabilir, Aşınmış ve sustası bozulmuş, lastikleri ve butonları basmayan oto anahtar ve kumandalarında anahtar kabı yenileme işlemi için ise yine Ford Kumanda Kapları sayfamızı ziyaret ederek bilgi sahibi olabilirsiniz.

 

Bir önceki yazımız olan Volkswagen Oto Çilingir başlıklı makalemizde eskişehir oto çilingir, oto çilingir ve Oto Çilingir Hizmeti hakkında bilgiler verilmektedir.