Fiesta aracınız varsa ve yedek anahtarınız olmadan aracınızı kullanmaya devam ediyorsanız bu yazımızı okumanızda ve dikkate almanızda fayda var. Araç sahipleri sıfır yada ikinci el olarak almış oldukları araçlarda yedek anahtarları ile aracı teslim alırlar. Sıfır olarak aracınızı aldığınızda size yedeği ile birlikte 2 anahtar teslim etseler de bu anahtarlar bir yerlerde unutulur veya kaybolabilir. İkinci el olarak aldığınız araçlarda bu olay söz konusu olabileceği gibi çoğu kez aldığınız aracın yedek anahtarı olmadan size bu şekilde aracın satışını yaparlar ve siz yedek anahtarı olmadığını genelde satış sonrası öğrenirsiniz. Bu olaylar günümüzde sürekli yaşanan ve yaşanmaya devam edilecek olaylardır.

Ford Fiesta Yedek Anahtar

Ford Fiesta Yedek Anahtar

Bu yazımızda sizlere elektronik immobilizer anahtarların öneminden bahsedeceğim. İmmobilizer elektronik oto anahtarları kontağa takıldığında elektronik yazılımı sayesinde bilgiler araç beyni ile iletişime geçer. Bunun sonucunda aracın çalışmasını sağlayan bu düzenek güvenlikli anahtarı tanır ve aracı çalışmasını sağlar. Bu olay ise oto hırsızlarının elektronik anahtar olmadan düz kontak yöntemi kullanarak araçları çalmalarının önüne geçen bir önlemdir. Böyle bir anahtarı kullanana fiesta araç sahipleri ellerinde kullandıkları bu anahtarların ne kadar çok işe yaradığını ve ne kadar değerli olduğunu bir kez daha akıllarına getirmeleri gerekir. Bu anahtarın yedeği olmadığında kullandığı anahtarın kaybolması halinde ise aracının çalışmayacağını da bilmeleri gerekir.

Aracınızın yedek anahtarı yoksa ve elinizdeki anahtarı kaybetme korkunuz varsa aracınızın anahtarını acilen yaptırmanız gerekir. Ford fiesta otomobil anahtarları immobilizer elektronik anahtarlar sınıfında yer alır. Bu aracın anahtarları yazımızda bahsettiğimiz gibi elektronik yazılıma sahiptir ve kaybolması durumunda elde anahtara ait herhangibir anahtar bilgisi olmadığı için kayıp olan anahtarın üretilmesi size hem maddi anlamda sıkıntı çıkartacağı gibi normal yedek anahtarın yapılacağı süreden daha fazla süre kadar yeni anahtarın üretilmesini beklemeleri gerekecektir.

Ford fiesta kontak anahtarı kopyalama hizmeti veren firmamız kumandalı veya kumandasız olarak yedek anahtar üretebiliyor. Aracınız ile gelerek aynı gün içerisinde aracınızı çalıştıran bir yedek anahtara sahip olabilirsiniz. Firmamız sizlere ford fiesta oto anahtarı kopyalama ve fiesta kumanda pili değişimi konularında hizmet verirken aracının kapısı kilitli kalan ford araç sahipleri için de oto çilingir hizmeti verdiğini buradan bir kez daha duyurmak isteriz.

Ford kumanda arızası ve anahtar kabı aşınmalarında oto kumandalarının tamir ve butonlarının yenilenmesi ile ilgili siz araç sahiplerine hizmet veriyoruz. Bunların dışında aşınan ve yıpranan otomobil anahtarları yeni boş oto anahtar kapları ile değiştirilerek araç anahtarlarınız tekrar eski kullanışlı haline getirilir.  Anahtarı kırılmış kumanda basma tuşları kopmuş olan fiesta araç anahtarlarını yeniliyoruz ve yazılımlı yedek elektronik otomobil anahtarı kopyası yapıyoruz.

Sizde yedek anahtar yaptırmak isterseniz ford fiesta aracınız ile iş yerimize gelerek yedek oto anahtar sahibi olabilir ve yaptırmış olduğunuz araç anahtarınızı çalışır vaziyette teslim alabilirsiniz. Bir çok markanın araç anahtarlarında olduğu gibi ford fiesta yedek anahtarları uygun fiyata firmamıza yaptırabilirsiniz.

Fiesta Yedek Anahtar hakkında yazmış olduğumuz bu yazıyı beğendiyseniz aşağıda bulunan Sosyal Paylaşım butonları ile konuyu paylaşabilirsiniz..

Bir önceki yazımız olan Nissan Sustalı Anahtar Dönüşümü başlıklı makalemizde Eskişehir Nissan Micra Anahtarı, Nissan Anahtar Kabı ve Nissan Anahtar Sustalı Kapları hakkında bilgiler verilmektedir.