Ford Focus Kumandalı Anahtar kopyalama hizmetimiz vardır, eğer sizinde focus otonuz için yeni yedek kumandalı bir anahtara ihtiyacınız varsa firmamıza ugrayarak yeni kumandalı anahtar talebinde bulunabilirsiniz. Bu markaların anahtarları uzaktan kumandalı olarak üretilmiş olup siz isterseniz kopyalatacağınız yeni bir anahtarda ister kumanda sistemini isteyebilir yada kumandasız olarak sadece immobilizerli kumandasız olan (aracı çalıştıran) modellerinden de yedek  yaptırabilirsiniz.

Artık yeni model araçlarda oto anahtarları immobilizer çip yazılımlıdır, ford focus uzaktan kumandalı anahtar modellerindede çip yazılımı immobilizer sistemi vardır. Ford araçlarda bu immobilizerin dışında birde uzaktan kumanda özelliği vardır. İmmobilizerli ve kumandalı anahtarların kopyalama işlemini firmamızda elektronik çip kopyalama makinalarımız ile yapmaktayız. İmmobilizerli ve kumandalı immobilizerli anahtarların fiyatları ise birbirinden farklıdır.

Focus Anahtarı standart tüm ford anahtarlarıyla aynı özellikdedir. Bu anahtarlar kumandalı olarak üretilmiş olup kaybolma veya çalışmama gibi durumlarda araç sahibinin talebi üzerine kodlanarak yenisi çıkartılabilir. Resimdeki kumandalı focus anahtar modelleri ford’un diğer modellerinde de kullanılan bir anahtar modeli olarak üretilmiş olup fiesta, mondeo, transit, connect, ve fusion gibi araçların anahtarları da bu anahtar ile aynıdır.

Ford focus anahtarı yedeklenmesinde firmamızdan ford focus immobilizer anahtar olarak aracı çalıştıran anahtarlardan, yine immobilizerli anahtar olupda üzerinde kumandası olan tombul focus kumandalı anahtarlardan ve immobilizerli sustalı kumandalı anahtar çeşitlerinden yaptırabilirsiniz.

Yedek anahtar ihtiyacınızda focus anahtar kodlama işlemi için kumandalı anahtar kodlamasında araç üzerinde işlem yapılacağı için çalışan tüm kumandalar ve araç ile gelinmesi gereklidir.

Ford serisi araçlar başta olmakla beraber kumanda kabı aşınmış, düğmeleri kopmuş ve yırtılmış olan oto anahtarları için oto anahtar kabı yenileme, kumanda kabı değiştirme işi yapmaktayız. Focus anahtar pil değiştirme hizmetimiz olduğu gibi tüm araçlar için uzaktan kumanda pil değişimi sallama ve sustalı kumandalar için pil yenileme hizmetimizde vardır.

Focus Kumandalı Anahtar

Bir önceki yazımız olan Focus İmmobilizer Anahtar başlıklı makalemizde Eskişehir Ford Focus Anahtarı, Focus Anahtarı ve Focus İmmobilizer Kontak Anahtarı hakkında bilgiler verilmektedir.