Ford Focus Yedek Anahtar kopyalama, yedek olarak çipli immobilizer anahtar çoğaltma ve focus oto anahtarlarını kopyalama hizmetimiz vardır. Bu araçlarda yedek anahtarınız kaybolduysa yada aracınızda hiç yedek anahtar yoksa kumandalı yada kumandasız olarak ford focus anahtarlarının yedeklerini çıkartmaktayız.

Focus Anahtarları kumandalı olarak yedeklenebildiği gibi resimdeki anahtar tarzında kumandasız olarak da kopyalanabilmektedir. Çoğu araç markaları yedek anahtarlarını kumandasız olarak verir. Bu kumandasız oto anahtarları kapıyı manuel anahtar yardımı ile açarak aracı çalıştırmada kullanılır.

Focus immobilizer kontak anahtarı için yedek anahtar oluşturma işleminde aracınızın anahtarı içerisindeki immobilizer çip yazılımlarını firmamızda bulunan elektronik çip kopyalama yapan bilgisayarlı makinalar yardımı ile firmamızda kısa sürede kopyalanabilmektedir. İmmobilizer anahtarlar hırsızlığa karşı geliştirilmiş olan çip yazılımlı anahtarlardır. Bu anahtarlar hırsızlıga karşı etkili olduğu için böyle araçlarda hırsızların aracı çalmaları zordur fakar elinizde aracınızı çalıştıran bir kontak anahtarı var ve siz o kontak anahtarın kaybettiyseniz işde bu gibi durumda ise sıfırdan yeni oto anahtarı üretmek daha zor ve maliyetli olacağı için elinizdeki anahtar kaybolmadan hemen yeni bir yedek ford anahtarı yaptırmanızda fayda var…

Ford focus anahtarları araç marka ve modele göre değiştiği için bu anahtarlar içerisinde bulunan immo yazılımlarıda değişiklik göstermektedir. Oto anahtarınızın yedeklerini kopyalatmak için elinizdeki anahtarlara göre bilgi alınıp yazılım yüklemeleri bu bilgilere göre yapılmaktadır.

Eger sizinde bir ford focus yedek kontak anahtarına ihtiyacınız varsa ve eskişehir ford focus anahtarı kopyalatmayı düşünüyorsanız firmamıza ugrayarak bu konuda hizmet alabilirsiniz. Ford serisi tüm oto anahtarlarının boş kumanda kapları elimizde mevcut olup oto kumanda kabı değişimi ve kumanda pil değişimi yine firmamızda yapılmaktadır..

Ford Focus Anahtarı

Bir önceki yazımız olan Kumandalı Clio Anahtarı başlıklı makalemizde Clio Yedek Anahtar, Eskişehir Clio Anahtarı ve Renault Clio Anahtarı hakkında bilgiler verilmektedir.