Megane Kumanda Pili Değiştirme

Megane Kumanda Pili Değiştirme

Bu yazımızda sizlere, Megane Kartlı anahtara sahip araçlarda Megane Kart Pilini Değiştirin Uyarısı aldığınızda yapmanız gerekenler ve Megane kart pili nasıl değişir, Megane 2 Kumanda pili hangisidir ve uyarı aldığınızda pil bitince kapıları açmayınca ne işlem yapılır bunları anlatacağız.
Megane 2 araç sahipleri zaman içerisinde araç göstergesinde kumanda pili arızası alırlar. Bu durumda kumanda ilk etapta araç kapısını açıp kapatır ve aracı çalıştırır ama ilerleyen günlerde kumanda algılamaz ve kapıyı açmaz. Bu durumda ise aracı hala çalıştırmaya devam eder. Meganeların gösterge panelinde kumanda pili değiştirin uyarısında pil değişimi yapmak sizin sorununuzu çözecek olsa da bazı zamanlarda pil değişimi yapılsa da sorun çözülmeyebilir. Uyarı yazısı hala devam edebilir. Böyle bir durumda kartın arızalı olabilme ihtimali vardır. Kumanda pilini değiştirmiş olsanızda kumanda pilini değiştirin uyarısı devam ederse bu durumda kart ölçümü yaptırmanız gerekebilir.
Megane kart kumanda pili CR2025 3V özelliğinde araç kumanda pilidir. Bu pil diğer araçlarda da kullanılan özellikte bir kumanda pilidir. Megane kumanda pili CR2025 3V pil dğişimi için ya üzerinden çıkan marka ile yada bilindik ve soru çıkartmayan piller ile değişim yapılması en sağlıklı olanıdır. Markası bilinmeyen ve çin malı piller akma yaparak kumanda kartınızın çalışmaz hale gelmesini sağlayabilir unutmayınız.
Firmamız sizlere megane kumanda pili değişimi işlemi dışında Megan 2 kartlı anahtar kopyalama ve Megane kart tamiri hizmeti de vermektedir. Bu araçlarda çilingir ihtiyacınızda hizmet alabileceğiniz firmamız sizlere Megane Oto Çilingir Hizmeti veriyor unutmayınız.
Eskişehir Megane Kart Pili ihtiyacınızda pil değişimi, Megane 2 Kart Pilini Değiştirin uyarısında aracınız için CR2025 3V markalı pil takma, eskişehir megane II anahtarı kopyalama ve megane 2 kart kopyalama ihtiyacınızda sizleri işyerimize bekliyoruz.

Bir önceki yazımız olan Eskişehir Araba Anahtarı başlıklı makalemizde Eskişehir Anahtar Kodlama, eskişehir elektronik anahtar ve eskişehir oto anahtar hakkında bilgiler verilmektedir.