Moovo uzaktan kumandalar rolink kod özelliğine sahip olan, her seferinde tuşa basıldığında ise farklı bilgi gönderen özel kumandalar sınıfında yer almaktadır. Atlamalı kod yapısına sahip olan bu özel Moovo kumandaların kodlanması başka marka kumandalar ile imkansızdır. Farklı marka kumanda ile alıcıya yükleme yapılmak istenilse kodlanmaz, kodlansa dahi bu kumandalar ile yapılan bir frekans tanıtma işlemi sonunda sistemi sadece 1 kez açar ama sonrasında bir daha açmaz ve kapatmaz.

Moovo Kumanda

Moovo Kumanda Frekans Tanıtma Hizmeti

Moovo kumanda kopyalama işlemi alıcı motoruna bu orjinal moovo yazılımlı kumanda bilgilerinin yüklenmesi ile sağlanır. Özel yazılımlar ile desteklenmiş olan bu garaj, bariyer, kepenk, otomatik kapı, bahçe kapısı, otopark ve otomasyon sistemi moovo uzaktan kumandaları için kumanda ihtiyacınızda iletişime geçerek firmamızdan yedek kumanda sahibi olabilirsiniz.
Elimize dönem dönem sınırlı sayıda gelen bu ürün ithal olarak geldiği için her an ulaşabileceğimiz bir ürün değildir. Bu yüzden firmamız ile iletişime geçerek moovo kumanda hakkında bilgi alınız.
Firmamız uzun yıllardan beri otomasyon sistemlerinde kullanılan yerli ve yabancı özel kumandaların teminini, alıcıya frekans kodlaması ve satışını yapmaktadır. Bu kumandaların kullanıldığı garaj kapıları, otopark giriş kapıları, kollu bariyer sistemleri, seksiyonel kapılar, sürgülü bahçe kapıları ve otomasyonlar da eğer yedek bir uzaktan kumanda ihtiyacınız varsa iletişime geçiniz.

Moovo Uzaktan Kumanda

Moovo Kumanda Alıcıya Tanıtma

Kopyalama ve satışını yaptığımız uzaktan kumanda çeşitlerine Uzaktan Kumandalar sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Elimizde olmayan orjinal bir ürünü temin etmeniz halinde firmamızdan alıcıya kumanda frekansı yükleme – tanıtma hizmeti de alabilirsiniz.

 

Bir önceki yazımız olan Pujol Vario Kumanda Frekans Tanıtma başlıklı makalemizde Eskişehir Pujol Kumanda, Kapı Kumandası ve Pujol Kumanda hakkında bilgiler verilmektedir.