Parmak izli kilit üreticilerinden ve yerli bir firma olarak türkiyede alarm sistemi, oto alarm kumanda sistemleri ve parmak izli geçiş kontrol sistelerinin üretimini ve satışını yapan Desi firmasının parmak izi ile açılan kapı kilidi desi piks ütopic kilit eskişehir yetkili servisi olarak parmak izi sistemi satış ve montajını yapmaktadır. Kapı kilidi güvenliğinde anahtar şifre sistemine göre daha güvenli olarak çalışabilen parmak izi sistemleri anahtar taşıma derdini ortadan kaldırarak sisteme ögretilmiş olduğunuz parmak izlerinin okuyucuya gösterilmesinde sistem parmak izinizi tanıyarak kapıyı sizin için açacaktır.

Parmak izi okuyucu ise standart ahşap ve çelik kapı kilit sistemlerine yani silindirli anahtar bareli olan kilit sistemlerinin tamamına takılabilmekde olup girilmesi kısıtlandırılmış mekanlarda kişilerin anahtarsız parmak izi ile geçiş yapmak istediği kapılara rahatlıkla takılıp kolaylıkla kullanılabilmektedir. Bu ürün 2 parçadan oluşmakda ve en büyük özelliği ise parmak okuma ünitesi ile motorlu barel ünitesi arasında herhangibir kablo bağlantısına ihtiyaç duyulmadan çalışabilme özelliğinin olmasıdır. Parmak izi sistemin özelliklerinden biraz bahsetmek gerekirse;

  • Ofis tarzı ahşap kapılarda ve çelik kapı sistemlerinde olmak üzere birçok kapı ve kilit sistemine uyarlanabilme özelliğine sahipdir, bu şekilde tüm özel alanların parmak izi kontrolü ile giriş çıkışı sağlanmış olur.
  • DESi Utopic parmak izi okuyucu sistemi kablo bağlantısı ve enerji hattı çekmeden içerisinde bulunan 4 adet AA tip pil yardımı ile ortalama minimum 3000 tam açma ve tam kapama yapabilmektedir.
  • Parmak izi kilidi kapıya monte ettikden sonra ilk 3 parmağı master parmak olarak hafızasına alır ve bu 3 master parmağın izni olmadan sisteme parmak izi tanıtılamaz ve kayıtlı parmak izleri silinemez, böylelikle sorumlu kişi kim ise onun izni olmadan sisteme dışarıdan başka kişiler tarafından müdahele edilemez.
  • Parmak izi ile açılan kapı sistemimizin hafızası yüksektir ve bu şekilde kişilerin birden fazla parmağını okuyucuya tanıtarak ileride doğabilecek olan yaralanma ve parmak izinin silinmesi gibi durumlarda diğer parmak izleri ile parmak izi kilidini kullanma şansınız vardır.

 

Eğer sizde kapı kilitlerinizde parmak izi okuyucu sistemleri ile giriş ve çıkış yapmak isterseniz fimamız bu konuda size hizmet sunacaktır. Günümüzde teknolojinin gelişmesi ve hayatı kolaylaştıran sistemlerin yaygınlaşması ile kişiler kapı kilitlerinde parmak izi sistemleri ‘ni tercih etmektedirler. Firmamız eskişehirde DESİ PİKS – Parmak İzi Kontrol Sistemleri yetkili servisi olarak hizmet vermekte olup firmamızdan parmak izi kilit fiyatları alabilir ve ürünleri firmamızda inceleyerek bilgi sahibi olabilirsiniz. Eskişehirde escan anahtar güvenlik sistemleri olarak parmak izi kilidi satış ve montajlarının yanında mekanik ve elektronik kilitleme sistemleri, bina girişleri için anahtarsız geçiş kartlı bina giriş sistemleri ve uzaktan kumandalı daire ve bina giriş kilitleri satış ve montajlarını yapmaktadır. Videoda gördüğünüz gibi eskişehirde parmak izi ile açılan kapı sahibi olmak için Atatürk Bulvarı No:10/A daki işyerimize ugramanız yeterli olacaktır. Anahtarsız giriş sağlayan parmak izi kapı kilit sistemleri escan anahtarda…
Parmak İzi Sistemi

 

Bir önceki yazımız olan Tekay Kapı Hidroliği başlıklı makalemizde eskişehir tekay hidrolik, tekay hidrolik ve tekay hidrolik fiyatları hakkında bilgiler verilmektedir.