Hayatı kolaylaştıran sistemlerin başında anahtarsız geçiş sağlayan parmak okutmalı, parmak izli kilit sistemleri gelmektedir. Bir çoğunuz bilirsiniz ki anahtarla kapı açma her zaman düşünüldüğü kadar kolay olmaz. Bazen anahtarlarınız kaybolabilir bazen ise anahtarlarınız kapı kilidinde kırılabilir yada dışarı çıkarken anahtarınızı almayı unutabilirsiniz, ama asla parmağınızı kaybetmez ve asla bir yerde unutmazsınız:)

Daire giriş kapılarına uyarlanabilen Parmak Okutmalı Kilit Sistemleri sizin ve sevdiklerinizin bu tür olaylarla karşılaşmasını önler ve hatta size kullanım kolaylığı ve konfor ile beraber güvenlik de getirir.  Algılayıcı hassas SWAP sensörleri ile kilide tanıtılmış olan parmak izi haricinde başka bir kişinin kilide müdahelesi ile kapının açılmaması sağlanır ve bunun için güvenlik en yüksen konumdadır.

Ürün yerli üretim olmakla birlikde türkiye genelinde ise birçok ilde hizmet sunan teknik servis elemanlarına sahipdir ve bu yüzden de ürünü ahşap veya çelik kapı farketmeksizin daire ve ofis kapıları gibi girilmesi sınırlandırılmış olan alanlarda tercih edebilirsiniz. Desi Alarm ve Güvenlik Sistemlerinin PİKS – Parmak İzi Kontrol Sistemleri Eskişehir Yetkili servisiyiz. Ürün hakkında bilgi ve parmak izli kilit fiyatı için firmamız ile iletişime geçiniz.

Eskişehir Parmak Okutmalı Utopic Kilit yetkili servisi Escan Anahtar…

Parmak İzli Kilit

Parmak Okutmalı Kapı Kilitleri

Bir önceki yazımız olan Tekay Hidrolik Kapı Kapama Yayı başlıklı makalemizde dış kapı hidroliği, kapı hidroliği ve kapı hidroliği nasıl takılır hakkında bilgiler verilmektedir.