Pimapen kapı kilitlerinde yaşanabilen arızalardan başlıcası kapının kilitlenmemesi ve pimapen – pvc kapı kilitlerinin arızalanarak kilidin çalışmamasıdır. Bu gibi durumlarda kişiler ya kendilerinin geliştirmiş olduğu metotlar dahilinde bir takım çözümler üretebilirler yada, anahtar kilit işi yapan firmalardan destek alabilirler. Birde pvc kapıların kilitlenmişken kapının açılmaması gibi bir durum ile de karşı karşıya kalabilme ihtimalleri vardır. Bu gibi sıkıntıların çözülmesi, kilitli pimapen kapının açılması ve pvc kapı kilitlerinin açıldıktan sonra ise yenileri ile değiştirilmesi gerekmektedir.

Biz Escan Çilingir olarak pimapen kapı kilidi açma ve pvc kilit değiştirme hizmeti vermekteyiz. Pvc kapılarda kullanılan ispanyolet tip kapı kilit sistemlerikapıya ve markaya göre değişik özelliklerde, farkı boy ve ölçülerde de olabilmektedir. Piyasada farklı markaların ürünleri olduğu için ispanyolet kapı kilitleride değişebilmektedir. Pvc kapılarda kullanılan pimapen kilit sistemleri montajı yapmadan önce kapı kilidinin aynısı olan bir ürün temin etmemiz gerekmektedir. Bunun için kapı üzerinden sökeceğimiz kilide göre yeni kilit seçimi yaparak pimapen kapı kilidi değişimi ve montajını yapabiliriz.

Pimapen kapı kilitlerinde kullanılan barel boyları standart kapı kilit barel boylarından farklıdır. Pvc pimapen kapılar ilk üretilirken kalın olarak üretildiği için bu kapılarda kullanılan kilit ve barel de yine geniş ölçülerde olacaktır. Bu yüzden ispanyolet pvc kapı kilit sistemlerindeki kilit barel boylarıda değişecektir.

Pimapen kapı barel boyları 83mm lik ve 90mm lik barel olarak değişmektedir.

Pipapen kapı kilidiniz arızalandıyda yada pvc kapı kilidiniz çalışmıyorsa kapınızda kilitli ise yapmanız gereken bizim ile iletişime geçmek olacaktır. Siz Değerli Müşterilerimize Eskişehirde Tüm İlçe Ve Semtlerinde Hizmet Vermekteyiz.

Pvc Kilit Montajı

Pvc Kapı Kilidi Değiştirme

Pimapen kapı kilit sistemi fiyatları ve pvc kilit fiyatı için bilgi alabilirsiniz.
Pimapen kapı açma, pvc kilit değiştirme ve pvc kilit montajı için bizi iletişim numaralarımızdan arayabilirsiniz…

  • 0505 933 59 56
  • 0542 253 16 49
  • 0222 220 63 32

Bir önceki yazımız olan Pvc Kapı Kilidi Pimapen Kapı Kilit Sistemi başlıklı makalemizde ispanyolet kilit, pimapen kapı kilidi ve pimapen kilit hakkında bilgiler verilmektedir.