Range rover uzaktan kumanda pili değişimi ihtiyacınızda araç kumandanız ile gelerek kumandanızın pil değişimini yaptırabilirsiniz. Araç kumandalarında bulunan uzaktan kumanda pilleri kullanıma bağlı olarak belirli aralıklarda bitmekte ve kapınızı açmadığı durumlar ile karşılaşmaktasınız. Bazı elektronik araçlarda ise araç gösterge ekranında kumanda pilini değiştirin ibaresi çıkmaktadır. Kumanda pili biten bu gibi araçlarda pil değişimini sizlere yapıyoruz. 

Bazı araçlarda kumanda pil değişimi özen isteyen bir durum iken bazı araçlarda kumanda pilini kendiniz dahi değiştirebilirsiniz. Fakat bazı araçlarda ise kumanda pili değişimi sonrası kumandanın kendini resetleme durumu söz konusu olabilir. Bu durum ile ilgili yazmış olduğumuz diğer makalemizi inceleyerek bilgi edinebilirsiniz. https://www.escancilingir.com/oto-anahtarlarina-pil-takilmasi/

Pek çok marka aracın uzaktan kumanda pil çeşidi para pil düğme pil 3v – 12v pil çeşitleri elimizde mevcuttur. Bu işlem için sizleri iş yerimize bekliyoruz.

Bir önceki yazımız olan Clio 3 Kontak Anahtarı Çoğaltma başlıklı makalemizde Clio Anahtar Pil Değişimi, Clio Kontak Anahtarı ve Clio Kumanda Tamiri hakkında bilgiler verilmektedir.