Rollink yazılıma sahip olan zar kumandaları başarılı şekilde alıcısına kodlama yapıyoruz. Uzaktan kumandaların bir çoğunu orjinali ile alıcıya kodlayan firmamız sizlere garaj kumandalarını yükleme, otopark kumandası tanıtma, kepenk ve bariyer motor kumandası frekans hizmeti, Otomatik kapı ve otomasyon sistemleri ile alarm kumandalarının tanıştırılması ve bazı orjinal uzaktan kumandaların satışını yapıyor. Uzaktan kumanda ihtiyacınızda marka ve model ne olursa olsun çözüm üreten firmamız kumanda ihtiyacınızda ve frekans tanıtma işlemlerinde hizmetinizde.

Teknolojinin gelişmesi ile yazılımları değişen kumanda sistemlerine kumanda tanıtma şu şekilde yapılıyor. Bu işlem kullanılan kumandaların özelliğine göre alıcı başında kumanda yükleme prosüdürü uygulanarak orjinal kumandanın alıcıya yüklenmesi ile yapılmaktadır. Günümüzde atlamalı kod yapısına sahip olan kumandalar rolink kod dediğimiz bir yazılıma sahiptir ve her tuşa basıldığında alıcısına farklı bilgiler gönderdiği için daha güvenlidir. Orjinal yazılımlı kumanda çeşitlerimize buradan ulaşabilirsiniz.

Rollink Kodlu Zar Kumanda Kopyalama

Rollink Kodlu Zar Kumanda Frekans Alıcıya Tanıtma

Resimde yer alan zar kumanda diye de bilen özel kod yapısına sahip olan rollink kumanda modeli başarılı bir şekilde alıcısına kodlanmaktadır. Sizde zar kumanda frekans tanıtma ihtiyacınızda yada garaj bariyer otomatik kapı bahçe kapısı otopark kumandası ve alarm kumandalarının alıcıya yüklenmesi ihtiyacınızda iş yerimize uğrayıp kumanda frekans yükleme işlemi için hizmet alabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Faac Uzaktan Kumanda Frekans Tanıtma başlıklı makalemizde Bariyer Kumandası, Faac Kumanda ve Faac Kumanda Kopyalama hakkında bilgiler verilmektedir.