Şirintepe çilingir servisimiz kapı açma işleminde maymuncukla kapı açma işlemini uygulayarak kapı kilitlerine hasar vermeden kilitleri açmaktadır. Çelik kapı ahşap kapı ve amerikan kapı kilitlerini hasarsızca açan servisimiz anadolu üniversitesi civarı ve şirintepede kilitli kalan kapıları usta çilingir elemanları aracılığı ile açıyor. Kapı kilitlerini hasarsızca açtığımız için çilingir servisi olarak verdiğimiz hizmetlerde ne kadar iyi olduğumuzu anlayabilirsiniz. Bunun bir sebebide ustalık belgemizin oluşudur. Anahtarcı çilingir ustalık belgemizin oluşundan dolayı tüm maymuncukları alma ve kullanma yetkisine de sahibiz. Kapı maymuncuğu ile açılan bir kapı kilit açma işleminden sonra tekrar aynı anahtarları ile kullanılabilmektedir ve anahtar kilit değişimine gerek kalmaz. Böylelikle daha az ücret ödeyerek kapı kilidinizide değiştirmeden kapılarınızın bize açtırabilirsiniz. Unutmayınız ki Şirintepe Çilingir servisimiz her zaman sadece uzman ekiplerle çalışır bundan dolayı bizi tercih edebilirsiniz.

Anadolu üniversitesi civarında var olan apartlar için anahtar kilit değişimi istendiğinde servisimizi arayarak hizmet alabilirsiniz. Şirintepede kapı açma işleminin dışında anahtarlar kaybolduysa kapı kilidi ve anahtar değişimi için bizleri arayabilirsiniz. Kapılarınıza en uygun kilidi sizlere önererek evlerinizi hırsızlara karşı korumalı hale getiriyoruz. İsteğiniz doğrultusunda kapılara hırsızlara karşı geliştirdiğimiz kapı koruma sistemleri ve hırsız alarmları da takıyoruz. Çilingir hizmeti verdiğimizden dolayı kapı kilitleri ve anahtar sistemlerinin ne kadar iyi olup olmadığını ve sağlam olduğunu bizden öğrenebilirsiniz. Kapı arkasında anahtar kaldığında yada iç odalarda kullanılan amerikan kapı kilitlerinin düğmesine basılıp kilitli kaldığında dışarıda kalırsınız. Bizim bu gibi durumda çilingir olarak geldiğimiz evlerin kapı kililtlerini açtığımızda tekrardan sizin bu kilit ve anahtarları kullanabilme şansınız vardır. Biz eskişehir geneli ve başta şirintepe bölgesinde verdiğimiz kapı açma hizmetlerini gece de devat ettirmekte olup gece geç saatlerde bile çilingir ihtiyacınızda sizlere yardımcı oluyoruz. Unutmayınız ki çilingir günün her saati ve her zaman size lazım olabilir. Bu yüzden iletişim numaralarımızı GSM nize kaydediniz…

Sektörümüz Anahtar Kilit ve Güvenlik olduğu için geniş bir alana hitap etme şansımız var. Nasıl ki ustalarımız ile kapı kilidi açma hizmeti veriyorsak, hırsızlara karşı hırsız kilidi ve hırsız alarmları satışı da yapmaktayız. Apartman giriş kapılarına kartlı kilit sistemi elektronik kapı kilitleri ve kapı kapayıcı hidroliklerin montajınıda yapıyoruz. Garaj bariyer ve kepenler için uzaktan kumanda kopyalama, bina girişlerine göstergeç sistemi kurulumu ve satışı yine bünyemizde yapılmaktadır. Bina girişlerine Parmak İzli Kapı Kilidi gibi günümüzün son sistem teknolojileri ile üretilmiş olan ürünlerini kilit ve güvenlik sistemlerinide yine firmamızdan temin edebilirsiniz.

Şirintepe Anahtarcı Çilingir servisimiz gece ve gündüz kapı açma çilingir hizmeti vermekte olup şirintepede anahtar ve kilit değişimi içinde bizi arayarak hizmet alabilirsiniz.Şirintepe Anahtarcı Servisi

Bir önceki yazımız olan Eskişehir Çilingir Tüm Kapıları Açıyor başlıklı makalemizde anahtar olmadan kapı kiliti nasıl açılır, Arızalı Kilidin Açılması ve Çelik Kapı Açma Teknikleri hakkında bilgiler verilmektedir.