Günümüzde artık araç sahipleri anahtarlarını sustalı anahtar ve kumanda olarak kullanmaktadır. Zaman içerisinde ise bu sustalı kumandaların kap ve basma lastikleri aşınması söz kunusudur. Firmamız escan çilingir olarak birçok araç markasının orjinal sustalı kumanda kaplarının satışını ve yenilenmesini yapmaktadır. Sustası bozulmuş olan oto anahtarlarının susta tamiri olmadığı için yine araç için üretilmiş olan boş sustalı kumanda kap değişimi yapılarak sizleri bu sıkıntıdan kurtarmış oluyoruz.

Sustalı kumanda alarm sahipleri kumanda pil değişimi için kapı kapı gezmek zorunda kalıyorlardı çünkü bu sustalı kumanda kapları herkezin anladığı bir konu değildi ve bu yüzden kimse bu anahtarların pil değişimi ve buton tamiri yada kap değişmini yapmak istemiyordu. Ama artık öyle değil.

Sustalı kumanda kabı değişimi, kumanda pil değişimi, kumanda tamiri, oto anahtar kapları ve sustalı çakı kumanda yedeklemesi firmamız tarafından yapılmakta olup eskişehirde hizmet vermektedir. Oto anahtar ve kumanda değişimi için bize ugrayınız.

Sustalı Kumanda Kabı

Sustalı Kumanda Kapları Bizde

Bir önceki yazımız olan Sustalı Anahtar başlıklı makalemizde sustalı anahtar, sustalı anahtar fiyatları ve sustalı anahtar kabı hakkında bilgiler verilmektedir.