Bft Clonix 2 Soketli Kumanda Alıcı Kartı

Bft Clonix 2 Soketli Kumanda Alıcı Kartı

 Bft mitto 2M kumandalar için soketli tip kumanda alıcısı Bft Clonix 2 ve Mitto 2-4 için 433Mhz uzaktan kumanda alıcısıdır. Bu alıcı arızalanmış olan Bft alıcıları ile değişim yapmak için yada hafıza yükseltmek için de kullanılır. Alıcı arızası sonucu motor tetiklemesi yapılamayan durumlarda kumanda alıcı kartı yenisi ile değiştirilerek sorun çözülme yoluna gidilir.

Kullanıcı kullanıcı sayısı fazla olan binalarda, garaj kapılarında, otopark girişlerinde, kollu bariyer ve mantar bariyer sistemlerinde ve çoklu giriş çıkış alanları ile site ve bina otomatik kapılarında hafızaların dolması sonucu alıcıya yeni Bft kumanda yükleme imkanı olmayan sistemlere yeni kumanda yükleyebilmek için bu alıcı eski alıcının üzerine paralel olarak takılarak hafıza yükseltilmiş olur. Hafızası dolan Bft alıcılara yeni kumanda yüklenemeyeceği için bu alıcı sayesinde yeni Bft Mitto 2M uzaktan kumandaları alıcı hafızası sayısı kadar sisteme tanıtarak kullanmak mümkündür. Bft alıcıya kumanda tanıtma işlemi hakkında gerekli bilgiye bft kumandalar ile ilgili yazmış olduğumuz sayfalardan ulaşabilirsiniz.

Bft alıcıların bir özelliği ise hafızasındaki kapasite sayısı kadar kumandayı hafızasında tutmasıdır. Örnek olarak 63 hafıza kapasiteye sahip bir Bft kumanda alıcısına 64. Bft mitto kumandayı yüklerseniz hafıza 63 lük olduğu için bu hafızadaki eski bir kumandayı hafızadan silecek ve çalışan bir kumandanın hafızadan silindiği için çalışmamasına neden olacaktır. Bu yüzden kapasite aşımı sonrasında silinen kumanda sizin kumandanız’da olabileceği için hafızası dolan alıcılara ek ilave alıcı konularak yeni hafıza oluşturulması gerekir. Bu işlemi’de 12/24 volt enerji ile çalışan Bft Clonix 2 ile Mitto 2M 433 Mhz uyumlu bir bft kumanda alıcısı ile yapabilirsiniz. Resimde yer alan soketli bft alıcı için teknik bilgiye sahip olan servis elemanları ile iletişime geçmeli yada bu işten anlayan ustalar ile çalışmalısınız. Bft soketli alıcı, hafıza kartı ve bft motor kumanda tetikleme kartı ihtiyacınızda bizimle iletişime geçiniz.

Bft 12/24 Volt Soketli Kumanda Alıcı Kartı Kullanım Alanları

12 / 24 Volt BFT Kumanda Alıcısı

12 / 24 Volt BFT Kumanda Alıcısı

Bu ürün Bft uzaktan kumanda ile kontrol edilen ve Bft Mitto 2 M kumanda kullanılan alanlarda ek ilave hafıza kartı olarak kullanılır. Bunların dışında;

12/24 volt ile çalışan Bahçe kapı motorlarında,

12/24 volt ile çalışan Yana kayar kapı motorlarında,

12/24 volt ile çalışan Seksiyonel kapılarda,

12/24 volt ile çalışan Garaj kapı motorlarında,

12/24 volt ile çalışan Motorlu panjur sistemleri,

12/24 volt ile çalışan Motorlu Kepenklerde ve kumanda alıcısı ihtiyacı duyulan alanlarda ilave hafıza arttırımı ihtiyaçlarını karşılamak için kullanıma sunulmuştur.

Bft Mitto Kumanda Alıcı Kartı Teknik Özellikleri

Güç Kaynağı                   : 12 / 24 Volt

Alıcı Hafızası                   : 128  Adet

Algılama Mesafesi          : Açık Alanda 50 mt

Frekans                           :433.92 Mhz

Kodlama Özelliği            : Rolling Kod Özelliği

Kodlanan Kumandalar   : Sadece Bft Mitto Kumanda

Bft Clonix 2 kumanda alıcısı İtalyan teknolojisi ile üretilmiş olan kumanda hafıza kartı dır. Bft Clonix 2 hafıza kartları otomatik kapı sistemlerinde 12 / 24 volt ile çalışan bir alıcıdır. Bft Soketli tip hafıza kartına kumanda tanıtma kapasitesi 128 hafızalı olup alıcıya sadece bft mitto kumandalar tanıtılır.

Kumanda hafıza kartı kapasitesi arttırımı için ilave kart ihtiyacınızda arayarak Bft soketli Clonix 2 kumanda alıcı kartına sahip olabilirsiniz. 12 / 24 volt çalışan kapı kumandası kart çeşitlerimiz ile diğer marka ve modellerle’de hizmetinizdeyiz.