Çelik kapıların tamir ve bakım gerektiren durumlarında teknik servis olarak sizlere kapı ve kilit sorunlarınızda hizmet veriyor, çelik kapı tamiri ve bakımı işlerinizi üstleniyoruz. Kapınız kapanmıyor olabilir yada kapınız kapandığında kilidiniz kilitlemiyor olabilir böyle durumlarda teknik servis personellerimiz kapanmayan veya kilitlenmeyen Çelik Kapılar için sizlere tamir bakım kilit değiştirme ve kapı güçlendirme malzemeleri ile kapılarınızı sağlamlaştırarak hırsıza karşı korumalı halede getiriyor.

Servis araçlarımız ile tüm Eskişehir’de çilingir hizmeti verdiğimizi söylemek isteriz. Bu yüzden kapı ve kilit sistemlerinin tamir bakım ve kilit değişimleri hizmetlerimiz arasında yerini almıştır. Çelik kapı tamiri konusunda uzman olan ustalarımız kapılarınızın en iyi şekilde kapanıp açılmasını sağlayarak ayar bakım ve yağlamasını yapmaktadır.

Çelik Kapı Arıza Sebepleri

Çelik kapıların belli başlı arıza sebepleri aşağıdaki gibi görülmektedir.

Çelik kapının kapanmaması ve sürekli açık kalması,

Çelik kapı kilit dilinin yuvaya geçmemesi arızası,

Çelik kapının anahtar ile kilitlenmemesi, alt ve üst kilitlerin çalışmaması,

Anahtarın kapı kilidinizi açmaması,

Yeni taşındığınız ev kapısının anahtar ve kilidinin değiştirilmesi,

Çelik Kapı Tamir ve Bakımı Kilit Değiştirme

Çelik Kapı Tamir ve Bakımı Kilit Değiştirme

Çelik kapınızın hırsızlara karşı koruyucular ile açılamaz hale gelmesi v.b. gibi durumlarda Escan Çilingir olarak sizlere hizmet veriyoruz. Dünya markası olmuş pek çok kilit çeşitleri ile kapılarınızı daha sağlam ve kullanışlı hale getiriyoruz.

Eskişehir’de ahşap ve Çelik kapı problemlerinizde bizi arayarak arızalı olan çelik kapınızın tamir ve bakımını yaptırabilirsiniz. Kapı kapanırken çok ses çıkartıyor ve ötüyorsa bu gibi durumlar için çözümlerimiz vardır. Yeni binalarda binanın oturması sonucu kapının kasaya geçmediği görülür. Bu durum herkesin başına gelebileceği gibi bir yakınınız ve komşunuzun başına geldiğinde bizi iletişim numaralarımızdan arayarak hizmet alabilirsiniz. Eskişehir çelik kapı tamir ustalarımız hizmetinizde. Kapınız sürtüyorsa kapı ayarı için geliyoruz.

 

Bir önceki yazımız olan Çilingir Servisi başlıklı makalemizde atatürk caddesi çilingir, bağlar caddesi anahtarcı ve bağlar çilingir hakkında bilgiler verilmektedir.