Otomobil kapılarının kilitli kalarak açılmaması kumanda arızasından, aracın donanımsal özelliği gibi başlıca nedenlerden yada dalgınlık anında yaşanan olumsuz durumlar sonucu meydana gelebilmektedir. Araç donanımında çoğu zaman araçtan inildiğinde belirli bir süreden sonra araçların birçoğu kapılarını otomatik olarak kilitler. Kumanda arızası veya kumanda alıcı arızası gibi nedenlerden ötürü de araç siz içindeyken yada araçtan indiğinizde arızanın tipine göre bir süre sonra kapıları otomatik kilitler. Yada anahtarı almadan indiğinizde yada araç bagajında bulunan poşetlerinizi almaya çalışırken anahtarı bagajda unutarak istem dışı olarak kendi aracınızın kapılarını kendiniz de kilitleyebilirsiniz. Tüm bu oluşan durumlarda kapınızın açılabilmesi için yardım almanız gerekir. Bu işi ise ustalık ile yapan çilingirler ile çalışarak aracınızın kapı kilidini hasarsızca açtırabilirsiniz.

Fiat Palio Oto Çilingir

Fiat Palio Oto Çilingir

Fiat palio oto çilingir ustasından yardım almak için firmamızı arayarak gerekli desteği alabilirsiniz. Resimde görülen eski kasa palio bir aracın kapısı anahtarı kontak üzerindeyken yanlışlıkla kapatılmış ve araç kilitlenmiştir. Usta çilingirlerimiz ile iletişime geçen müşteri oto çilingir talebinde bulunarak şikayetini dile getirmiş ve usta çağırarak kilitli kalan palio araç kapısını açtırarak sorununa en kısa çözümü bulmuştıur.

Sizde Eskişehir’in neresinde olursanız olun araçlarınız için bizden kapı açma çilingirlik hizmeti alabilirsiniz. Çilingir servisimiz sizlere mobil araçları ile hizmet verecektir. Araç marka ve modeline göre değişen donanımsal özelliğe göre kilitlerin açılabilmesi de değişiklik gösterdiği için marka ve modele göre birçok sınıfta yer alan yerli ve yabancı markaların özel ve yüksek güvenlikli araç kilitlerini oto açma maymuncukları kullanarak açıyoruz. Buna çift kilit sistemine sahip olan vag grubu araçlarda dahildir. Vag grubu araçlar hakkındaki bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

 

 

 

Bir önceki yazımız olan Eskişehir Citroen Anahtarı başlıklı makalemizde citroen anahtar, Citroen Elektronik Anahtar ve Citroen Yedek Anahtar hakkında bilgiler verilmektedir.