Volvo sustalı kumanda kabı arızasında sustanın çalışmaması ve tuşların bozulması durumunda kap yenileme ihtiyacı duyarsınız. 5 tuşlu olan ve resimde gözüken volvo kumanda kabının değişimi yaparak tuşların yenilenmesini ve çalışmayan sustalı anahtarın çalışır hale ve sustasının açılıp kapanır hale gelmesini sağlıyoruz. Kumanda kabı yenilemesi ihtiyacı ise birçok araçta olduğu gibi volvo araçlarda da mümkündür. Kumandaların yıpranması, dış kaplarının aşınması sustasının atmaması ve anahtarın katlanmaması durumunda yeni uyumlu kaplar ile değişim yapılarak bu anahtar problemleri gideriyoruz.

Oto anahtar kap yenileme ve kumanda kasası tamiri ihtiyacınızda işyerimizden yardım alabilirsiniz. Oto kumandalarını yeni kaplar ile değiştirerek anahtar sorunlarını gideriyor, basmayan tuşların yenilemesini yaparak çalışır hale getiriyoruz. Volvo anahtar kap değişimi için veya diğer markalar için anahtar kabı yenileme hizmetimiz vardır. Diğer araç markaları için anahtar kap çeşitlerimize ise Buradan ulaşabilirsiniz.

Volvo Sustalı Kumanda Kabı

Volvo Sustalı Kumanda Kabı

Bir önceki yazımız olan Nissan Sustalı Anahtar Dönüşümü başlıklı makalemizde Eskişehir Nissan Micra Anahtarı, Nissan Anahtar Kabı ve Nissan Anahtar Sustalı Kapları hakkında bilgiler verilmektedir.