Pujol Vario Uzaktan Kumanda frekans tanıtma (kodlama) ve pujol garaj bariyer bahçe kapı kumandası satışımız vardır. Uzaktan kumanda satış ve alıcıya kodlama konusunda firmamız sizlere yerli ve yabancı markaların orjinal kumanda tedariğini sağlayarak yedek kumanda ihtiyaçlarınızı karşılamaktadır. Pujol kumandalar’da bu kumanda çeşitlerinden birisidir. Yerli ve yabancı marka kumanda çeşitleri özelliğine göre sınıfa ayrılır. Pujol kumanda ise başka marka kumanda ile kodlanmayan özel kumanda modelidir.

Bünyemizde bulunan birçok marka kumanda çeşitlerine kumandalar sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Genel itibari ile Türk Malı Alman İtalyan ve İspanya üretimi olarak piyasaya giren markalı kapı açıcı uzaktan kumanda ürünleri arasında ispanya üretimi pujol kumanda da vardır. Pujol’un şifrelemesi diğer kumandalara nazaran daha gelişmiş olup aynı frekans sabit kumanda ile kopyalama yapmaya müsait değildir. Bu özellik ise kullanıcısına güven sağlar. Herkes bu kumandayı elindeki diğer kumanda ile alıcıya kodlama veya frekans tanıştırma şeklinde kodlayamaz. Alıcıya orjinal kumanda yükleme dışında klonlanamaz. Kumanda özel yazılımı sayesinde her basışta 3 farklı kod gönderdiği için klonlamayı önler. Bu özellik pujol kumandanın rolink kod (atlamalı kod) oluşundan kaynaklıdır. Rolink kodlu orjinal kumandaların yedeklenmesi sadece orjinal kumanda kodunun alıcıya yüklenmesi ile yapılır. Pujol kumanda kopyalama prosüdürü’de bu şekildedir.

Pujol Uzaktan Kumanda

Pujol Uzaktan Kumanda Tanıtma

 Pujol Kumanda Teknik Özellikleri

Versiyon                   : 6 Kanal

Güç Kaynağı            : Batary 12V (A23)

Şifreleme Teknolojisi: Atlamalı Kod (Rolink)

Frekans                    : 433.92 Mhz

Menzil                       :100 m

Bahçe kapısı, otomatik kapı, otopark giriş kapısı, garaj kapıları, bariyer sistemleri, kepenk üniteleri, yana kayarak açılır kapılarda ve otomasyon sistemleri gibi bir çok alanda tercih edilerek kullanılmakta olan Pjol Vario Uzaktan Kumanda ihtiyacınızda iletişime geçiniz.

Pujol Remote

Pujol Vario Remote Control

Bir önceki yazımız olan Akıllı Kumanda Ne İşe Yarar başlıklı makalemizde Akıllı Kumanda Kopyalama, Akıllı Kumanda Kullanımı ve Akıllı Kumandanın Özellikleri hakkında bilgiler verilmektedir.