İmmobilizer araçlara sahip olan kullanıcılar için elektronik kontak anahtarı yedekleme, kapı anahtarı çoğaltma ve uzaktan kumandalı anahtar kopyalama hizmetimiz vardır. Bu araç markalarından bir diğeri ise Renault Trafic araçlar yer alır. İmmobilizer sistem araç kontağındaki alıcı ve araç anahtarındaki yazılıma sahip anahtar ile aktif olur. İmmobilizer ollmayan anahtar kontağı çevirse de aracı çalıştırmayacağı için yedek anahtarınızın da aracı çalıştırması düşünüldüğünde bu anahtarında yazılımının anahtar içerisinde yüklü olması gerekir. Renault trafic kumandalı kontak anahtarı yedeği yaptırmak için araç ile iş yerimize gelmeniz gerekir. Elinizdeki anahtar kumandalı yedeğini kumandasız yaptırmak istiyorum dediğinizde dilerseniz yedek anahtar kumandasız da yapılabilir. Aracınızı çalıştıran kontak anahtarınız dışında düz mekanik anahtar ile kapıları açabilirsiniz. Sadece kapı kilidimi açsın kapılar kilitli kaldığında çilingir çağırmak zorunda kalmayayım diyorsanız trafic araçlar için kapı anahtarı çoğaltma hizmetimiz de vardır.

Renault Trafic Kumandalı Kontak Anahtarı

Renault Trafic Yedek Anahtar

Eskişehir elektronik oto anahtarı çoğaltma yedek kontak anahtarı ve kumandalı otomobil anahtarı ihtiyacınızda firmamızdan hizmet alabilirsiniz. Pek çok marka aracın yedek kapı ve kontak anahtarlarını çoğaltan firmamız ihtiyacınız olan anahtarların yedeğini kopyalamak için bilgisayarlı sistem makinalarımız ile araca anahtar kodlaması yapmaktadır. Araç ile geldiğinizde cihaz bağlantısı kurarak kumanda ve kontak anahtarınızı aynı gün içinde kopyalayarak size teslim ediyoruz.

Renault trafic anahtarı kopyalama hizmetleri dışında firmamız arızalı olan çalışmayan uzaktan kumandanızın tamirlerini yapmakta, arızalı olan kumanda kartı üzerindeki butonların dğişimini ve lehim işlerini yaparak kumandanızın tamiri için uğraşmaktadır. Renault trafik kumanda pili bittiğinde ise kumanda pil değişimi yaparak kumandanın kapıları açması sağlanır. Bunun dışında kumandalı trafic anahtar kabı aşındığında kumanda yuşları delindiğinde kumanda işlemediğinde kap değişimi yapılarak anahtarınız yenilenir ve tekrar kullanılır hale getirilir. Araç anahtar kaplarını değiştirdiğimiz marka ve modeller oto kumanda kapları sayfamızda yer almatadır. Bu sayfadan ürünleri inceleyerek aracınıza uygun muadil kumanda kapları ile anahtar kabınızın değişimini sağlayabilirsiniz.

Araç kapınız kilitli kaldığında, anahtar kırıldığı için kapılar açılmadığında, kumanda arızalandığı için veya pili bittiği için kapıyı açmadığında kapıların kilitli kalması durumunda firmamız kilitli kalan trafic araçlar için kapı açma oto çilingir hizmeti veriyor. Renault trafic kapılar otomatik kilitlendiğinde anahtar kontakta takılı ise oto çilingir ustalarımızı arayarak hemen servis çağırabilirsiniz. Ustalarımız servis araçları ile en kısa sürede yanınızda olup kapı kilidinizi açacaktır. Ev iş yeri otomobil kapıları için eskişehir çilingir servisimiz gece ve gündüz hizmetinizdedir. Bu yüzden iletişim sayfamızdaki numaralarımızı rehberinize muhakkak kaydediniz.

Renault trafik yedek anahtar, trafic kontak anahtarı çoğaltma, trafic arızalı kumanda tamiti ve kumanda pil değişimi için firmamız ile iletişime geçip hizmet alabilir, merak ettiğiniz konuları aşağıdan soru olarak bize yazarak cevap alabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Renault Master Yedek Anahtar başlıklı makalemizde Eskişehir Renault Master Anahtarı, Master Kumanda Pili ve Master Kumanda Tamiri hakkında bilgiler verilmektedir.