Eskişehir Uğurel Çelik Kapı anahtar ve kilit tamir bakım özel servisi olarak firmamız üretimi Eskişehir’de fabrikasyon ortamında yapılmış olan çelik kapıların takılmış olduğu ev ve iş yeri kapıları için anahtar kilit değişimi, uğurel çelik kapı çilingir hizmeti ve çelik kapı ayarı ile hizmet vermekteyiz. Uğurel çelik kapı Eskişehir üretimi olan bir kapı olarak eskiden beri günümüze kadar gelmiştir. Çelik kapı sektöründe Eskişehir’de pek çok ev, iş yeri resmi daire büro ve ofislerin kapı ihtiyacını karşılayan uğurel çelik kapıları bir çok alanda görmek mümkündür. Kapı üreticisi olarak bilinen illerin kapılarına göre daha dayanıklı ve uygun fiyat seçeneği ile uğurel çelik kapı eskişehir‘de üretildiği için piyasaya daha kolay girmiş ve Eskişehir halkına kendisini sevdirmiştir. Bunun bir diğer sebeplerinden birisi de gelişmekte olan Eskişehir’de inşaat piyasasına girerek mütaahhitlerin ihtiyacını karşılamasından geçer. Yerli üretim oluşu ve kapı servisi ihtiyacında müşteriye servis sağlaması bir artı olmuşken uğurel çelik kapı fiyatları diğer kapı modellerine göre daha cazip geldiğ için tercik yine uğurelin olmuştur.

Eskişehir Uğurel Çelik Kapı Servisi

Uğurel Çelik Kapı Tamir Kilit Değişimi

Anahtar kilit çilingir sektöründe 20 yılı aşkın süredir hizmet veren firmamız ahşap ve çelik kapıların kilit arızalarında anahtar ve kilit değişimi yaparak kilitli kalan kapıları açma hizmeti vermektedir. Günümüzde pek çok markanın ahşap ve çelik kapı modelleri için servisimiz var olup arızalanmış olan ve çalışmayan uğurel çelik kapı kilitlerini de değiştirerek kapınızın çalışmasını sağlıyoruz. Arızalı kilitlerin değişimi, kapı sürtmesi veya kilitlenmemesi durumunda kapı ayarı yaparak çelik kapılarınızın kilitlenmesi için hizmet veriyoruz. Zamanla yaşanılan binaların da orturması ile kullanılan malzemelerin de aşınacağını göz önünde bulundurursak zaman içerisinde ev ve iş yeri kapı kilitleri çalışmaz hale gelir. Eskişehir üretimi olarak kullanılan kapınız da zamanla kilitlenmezse, anahtar yuvaya girmezse iletişim numaralımızı arayarak uğurel çelik kapı tamiri hakkında firmamızdan hizmet alabilirsiniz.

Uğurel çelik kapı sanayi ticaret aş tarafından takılmış olan Parmak İzli Kapı Kilitleri vardır. Desi markalı bu kilitlerin tamir ve bakımı yine firmamız tarafından gerçekleşir. Eskişehir Desi Parmak İzli Kapı Kilidi Yetkili Servisi olan firmamız kapınızdaki parmak izinin tamiri, bakımı, pil değişimi ve ayarlanması konusunda sizlere hizmet veriyor. Yandaki resimde yer alan çelik kapıda kullanılmış Kale 14’lü Kilit Sisteminin sökülmesi değişimi ve kilit ayarını yapıyoruz. Uğurel çelik kapı kilitlerinden birisi de kale 14’lü kilit sistemi olup bu kilidin ayarlanması için kapıyı yine resimdeki gibi yere yatırdıktan sonra kilit değişimini yapıyoruz. Değişik bir kilitleme sistemine sahip olan ve hırsızlara karşı koruma sağlayan bu kilitlerin sökülmesi, takılması ve ayarı diğer kilitlere göre değişiklik göstermektedir. Uğurel çelik kapı kilit değişimi için bizi arayabilirsiniz.

Eskişehir uğurel çelik kapı tamir bakım servisimiz hafta içi ve hafta sonu da çalışmakta olup çelik kapı arızası ve kilit değişimi için ustalarımız hizmetinizdedir. Markası ne olursa olsun ister Eskişehir üretimi kapı olsun, isterse Kayseri veya Ankara üretimi kapı olsun çalışanlarımız bu ahşap ve çelik kapıların açılması kilit değişimi ayarı ile hizmetinizdeyiz. Uğurel çelik kapı için eskişehir iletişim numaralarımızı gece de arayarak servis talebinde bulunabilrisiniz.

Bir önceki yazımız olan Çilingir Hizmetleri başlıklı makalemizde Anahtarcı Çilingir Hizmetleri, çilingir hizmeti ve escan çilingir hizmeti hakkında bilgiler verilmektedir.