Araç sahiplerinin birkez de olsa muhakkak başına gelmiş bir olaydır; aracının kapı kilidinin kilitlenerek açılmaması, anahtarların kaybolması, araç bagajında anahtarların unutularak kapıların kilitlenmesi veya aç kapa kumanda sisteminin arıza yapıp kapıları otomatik kilitlesimesi gibi olaylardır. Bu durumda birçok araç sahibi gibi bizde çilingir olduğumuz halde dalgınlığımızın kurbanı olarak aracımızın anahtarını içerisinde unutarak kapıyı kilitlemiş ve oto çilingir olarak kendi aracımızda bile kapı açtığımızı biliriz.

Böyle bir durumda herkez bizim kadar şanslı olmasa da yani bizim gibi aparat kullanarak ve oto açma çilingir malzemeleri ile kapı açamasa da kilitli kalan araç kapıları için araç sahipleri bizden profesyonel oto çilingir hizmeti alabilir.

Şahin Oto Çilingir

Profesyonel otomobil çilingir hizmeti veren firmamız birçok marka ve modelde olduğu gibi tofaş araçların şahin modeli için kapı kilidi açma çilingirlik hizmeti veriyor. Uzun yıllardan beri usta elemanları ile yüksek güvenlikli araç kapıları dahil birçok marka ve model araçların kilitleri maymuncuk ile anahtar yuvasından hasarsız şekilde, aynı anahtar yöntemi gibi açılabilmektedir. Bizde gerekli oto açma ekipmanlarımız ile kapısı kilitli kalan araçlar için oto kapısı açma hizmeti veriyoruz. İhtiyacınızda bize şahin oto çilingir araç kapısı açma için ulaşabilirsiniz.

Tofaş Şanin Doğan Otomobil Kapı Açma Oto Çilingir Hizmeti

Tofaş Şanin Doğan Otomobil Kapı Açma Oto Çilingir Hizmeti

Şahin Kapı Kilidi Açma

Her araçta değişen bir yöntem ile kapı kilidi açma tekniği kullanarak araç kapılarını açıyoruz. Burada uygulanacak teknikler aracın kilit sistemi ile orantılı olduğu için kilit sistemini baz alınarak yola çıkılır. Yani bir yüksek güvenlikli çift kilit sistemine sahip olan vag grubu araçlarsa sistem sadece kapı kilidi üzerinden anahtar yuvasından maymuncuk kullanarak kapıların açılmasına olanak tanırken biz bu işlemi eski model araçlarda kullanma taraftarı değiliz. Zaman içerisinde aşınan kapı pimleri sayesinde anahtar yuvasından maymuncuk ile kapı açma metodu bizi diğer metotlara göre daha çok ugraştırır. Bu yüzden sizlerede tavsiyemiz; Şahin kapı kilidi tamiri yaptırmak zorunda kalmak istemiyorsanız aracınızın kapı kilidini zorlamayınız ve yabancı cisimler sokarak kilit şifrelerini bozmayınız.

Anahtarları içeride kalmış olan otomobillerin açılması için oto çilingir servisimiz hizmetinizde. Şahin oto kapısı açma servisi olarak sizlere gece ve gündüz çilingir hizmeti veriyoruz unutmayınız. Motorize çilingir ekibimiz vereceğiniz adrese en kısa sürede gelerek kilili kalan aracınızın kapı kilidini hasarsız açıyor. Resimde de yer alan tofaş şahin marka bir aracınız varsa sizde bizi arayarak şahin oto çilingir hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Eskişehir Citroen Anahtarı başlıklı makalemizde citroen anahtar, Citroen Elektronik Anahtar ve Citroen Yedek Anahtar hakkında bilgiler verilmektedir.