Standart kapılarda kullanılan malzemelerden ve kilit sistemlerinden farklı olarak üretilmiş Kale çelik kapılar yapısal olarak diğer kapılara göre farklı olduğu için bu kapıların kilitli kalması halinde açılması için usta çilingir çağırmanız gerektiğini biliyor muydunuz? Kale kapı modellerinde kullanılan özel kilit sistemleri diğer çelik kapılara göre sizleri hırsıza karşı daha fazla korur. Çünkü bu kapılar diğer kapı firmalarının kullandığı malzemelerin ekstralarını kullanarak kapı kalınlığını ve malzemelerinin mukavemetini arttırmış olup özel kilit yapıları sayesinde kolayca açılamaz hale getirmektedir. Bu kale kapı ve kilit sistemlerinin genel bir özelliğidir.

Daha önce kale kapıların özellikleri ve bu çelik kapılarda kullanılan özel kilit sistemlerinden bahsetmiştik. Kale kapı yazımızda sizlere kilitlerin yapısı ve sadece kale çelik kapılarda kullanılan özel barel boyları ve temini hakkında bilgiler vermiştik. Bu yazımızda da belirttiğimiz gibi özel kilit yapısına sahip olan bu çelik kapıların açılması daha zor olmaktadır. Kale Çelik kapı açma işlemi için işinin ehli usta bir Çilingir, ayrı bir yapıya sahip olan bu kilitleri açmak için kullanılan özel maymuncuk sistemleri ile hizmet vermek zorundadır.

Eskişehir’ de çelik kapı, Amerikan kapı, çelik para kasaları ve otomobil kapısı açma ve kilitli kapılar için çilingir hizmeti veren firmamız sizlere marka ve modeli ne olursa olsun tüm ahşap ve çelik kapı kilitlerini açmaktadır. Eğer siz de hırsıza karşı korumalı bir çelik kapıya sahipseniz bize Eskişehir Kale Kapı Çilingir hizmetleri sayfamızdan ulaşarak çilingir hizmeti alabilirsiniz.

Kale Çelik Kapı Çilingir

Kale Çelik Kapı Çilingir

Bir önceki yazımız olan Çilingir Hizmetleri başlıklı makalemizde Anahtarcı Çilingir Hizmetleri, çilingir hizmeti ve escan çilingir hizmeti hakkında bilgiler verilmektedir.